Ons team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae, eleifend ac, enim. Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies nisi. Nam eget dui.

Nick Scholten

Teamleider en JOGG-regisseur
nick@sportiefengezondbel.nl

06-28 62 89 08

Wouter Schouwenaar

Wouter Schouwenaar buurtsportcoach BEL

Beweegcoach onderwijs en communicatie
wouter@sportiefengezondbel.nl

06-81 70 51 96

Nick van Nieuwkerk

Beweegcoach onderwijs
nickn@sportiefengezondbel.nl

06-42 65 82 86

Claudia Bleijerveld

Beweegcoach volwassenen en senioren
claudia@sportiefengezondbel.nl

06-46 12 86 80

Jur Maatman

Jur Maatman buurtsportcoach BEL

Beweegcoach verenigingsondersteuning
jur@sportiefengezondbel.nl

06-41 12 13 03

Maureen van der Veen

Beweegcoach onderwijs en aangepast sporten
maureen@sportiefengezondbel.nl
06-44 60 79 49

Meer informatie?

Neem gerust contact op voor meer informatie. We informeren u graag over de mogelijkheden.

Neem direct contact op

Of neem direct contact op met Ron Vermeij

Contact opnemen met Ron